O Firmie

Firma Pol-Box powstała w 2003 roku zajmuje sie handlem i dystrybucją opakowań z tektury falistej.
Produkujemy i dostarczamy szeroką gamę wysokiej jakości opakowań z tektury. Główny obszar działalności naszej firmy to szeroko pojęte opakowania tekturowe a wszczególności kartony do pakowania pizzy. Działalnośc firmy skoncentrowała się na obszarze województwa świętokrzyskiego. Głównymi Klientami firmy są pizzerie. Dostarczamy opakowania 7 dni w tygodniu.
Naszą domeną jest zadowolenie Klienta dlatego dlatego dążymy do zdobycia i utrzymania zaufania, ugruntowania opini wiarygodnego partnera biznesowego poprzez terminowe dostawy, krótkie terminy realizacji zamówień, konkurencyjne ceny i profesionalną obsługę.

Jesteśmy firmą będącą w stałym kontakcie z najnowocześniejszymi technologiami i rozwiązaniami naszej branży. Oferujemy tym samym fachowe doradztwo w zakresie optymalnych sposobów oraz możliwości wykonawstwa powierzonych nam zleceń. Dzięki współpracy ze specjalistami z dziedzin wzornictwa przemysłowego i grafiki użytkowej tworzymy optymalne rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb każdego Klienta.

Kontakt

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych drogą elektroniczną korzystając bezpośrednio ze swojego programu pocztowego na adres naszej firmy: